Co sądzicie o takiej ofercie opon?

#2016-07-25 10:00:15 

Mariuszkonopka

Użytkownik

#2016-07-25 11:21:25 

olexmistrz

Użytkownik

Zainteresowałeś to się Ty tą ofertą już wystarczająco, więc się całkowicie opłacało :D No i powiem Ci szczerze, że jeśli chodzi o opony letnie michelin to oferta jest naprawdę świetna. Ja bym brał od razu i nie czekał, bo cena, którą tam oferują jest naprawdę godna uwagi. Możliwe że tanie po prostu już nigdzie ich nie znajdziesz, więc nie rozumiem, nad czym Ty się tu jeszcze chłopie zastanawiasz. KUPUJ :P
#2016-07-25 13:05:00 

maniakczekolady

Użytkownik

Ja bym jeszcze wziął pod uwagę to, że jeśli chodzi o felgi aluminiowe sklep ten który dałeś w linku też ma naprawdę świetne ceny. Jakby mnie ktoś o zdanie pytał, tobym też polecił z radością. A kto wie może się sam też skuszę na takie odjechane felgi w takiej cenie. Muszę jeszcze koledze pokazać, że tam mają opony motocyklowe Pirelli, bo on to zapalony motocyklista jest i na pewno się ucieszy jak zobaczy, że tak tanio można kupić. Skąd Ty w ogóle taką stronę żeś fajną wytrzasnął? :D
#2016-07-25 13:30:32 

Mariuszkonopka

Użytkownik

A tak sobie szperałem trochę w necie i jakoś wpadłem na nich. No ogólnie to też odkryłem, że świetny sklep jest. Nawet mają opony Firestone i to takie dla przemysłu, więc jak ktoś czegoś takiego by szukał to bez problemu znajdzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015