Szybka sprzedaż auta – gdzie?

#2016-09-04 23:37:05 

malaangieksza

Użytkownik

Heja. Potrzebuję pomocy ze sprzedażą samochodu. Wiem mniej wiecej ile jest wart bo przejrzałam ogłoszenia w sieci ale troche sie obawiam ze nie poradze sobie z jego sprzedażą. Powiem wprost, nie jestem asertywna, kiedy ktoś zacznie sie ze mna targowac to nie bede miała tyle inicjatywy zeby odmówić albo trzymac sie swojej ceny. Druga rzecz ze zalezy mi na czasie.
#2016-09-05 00:37:28 

olexmistrz

Użytkownik

No to pozostaje ci komis, z jakiego jesteś miasta?
#2016-09-05 01:47:54 

malaangieksza

Użytkownik

Poznań, ale nie ma problemu żebym dojechała sobie gdzieś dalej jeśli dostanę lepszą cenę powiedzmy w Warszawie.
#2016-09-05 03:48:54 

olexmistrz

Użytkownik

Nie nie ma takiej potrzeby bo ceny są w zasadzie wszędzie jednakowe. Dobre autokomisy w Poznaniu znajdziesz łatwo, ale szczególnie polecam ci skorzystać z tych mobilnych. Polega to na tym że umawiasz się przez internet z przedstawicielem który sobie do ciebie przyjeżdża i wycenia auto. Są to profesjonaliści którzy znają się na rzeczy i zawsze proponują ceny najbliższe rynkowym więc masz pewność że nikt cie nie oszuka i nie bedzie probował ci wmówić że auto ma wadę której tak naprawde nie ma. Taka opcja też jest najszybsza no chyba ze ktos z forum ma inne zdanie to sam z checia wyslucham.
#2016-09-05 05:30:05 

malaangieksza

Użytkownik

Ale do ASO bede musiała wtedy jechać nie?
#2016-09-05 06:52:54 

olexmistrz

Użytkownik

Nie. Nie ma takiej potrzeby.
#2016-09-05 09:03:33 

MałyJim

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą że jest to najlepsza opcja na sprzedaz auta za godziwe pieniadze. Pomimo ze znam sie na autach i wiem doskonale jak sie targowac to nie mam po prostu nerwów na ludzi i ich oczekiwania. Szukaja auta używanego i oczekuja ze bedzie nietkniete jak z salonu. Pogadac z takimi tez nie idzie bo zaraz zaczynaja wrecz ublizac ze jestes jakims handlarzem i probujesz ich oszukać. Na co to komu? Dlatego też polecam komis i koniec kropka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015