Profesjonalne podejście do wykonywanych sesji.

#2016-11-23 10:46:08 

MałyJim

Użytkownik

Chciałem poszukać dobrego fotografa, który wykonuje profesjonalne sesje ślubne i wszystko co jest ze ślubem związane. Ale jakos nie mogę trafić na nikogo sesnownego. Albo mam za wysokie wymagania, albo po prostu nie ma takiej osoby. Pomóżcie proszę, bo powoli czas na rezerwacje, a ja nie mam do kogo zadzwonić.
#2016-11-23 11:06:03 

GrubaBerta

Użytkownik

Oj coś słabo szukasz. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, czego się chce. Jeśli chcesz sesje z prawdziwego zdarzenia, w otoczeniu które na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego ze ślubem czy weselem, to zajrzyj tutaj http://fdawid.pl/ i już więcej szukać nie będziesz musiał. To mój ulubiony fotograf, który robi mi tez innego rodzaju sesje.
#2016-11-23 11:38:53 

Samowystarczalna

Użytkownik

Dobre zdjęcia idzie od razu poznać. Nie trzeba być specjalistą w tej dziedzinie, żeby ocenić, czy dobrano odpowiednie światło czy ustawienia. W galerii firmy fdawid.pl widać od razu, że podejście do pracy jest na najwyższym poziomie.
#2016-11-23 13:38:48 

MałyJim

Użytkownik

No na ten adres to nie wpadłem, a szkoda, bo bym nie zmarnował tyle czasu...
#2016-11-23 14:01:37 

Wyrachowany

Użytkownik

No życzę powodzenia ze zdjęciami, bo ja jak miejscowego fotogfrafa swego czasu wynająłem na mój ślub, to do dzisiaj mnie na samą myśl o nim nerwy biorą. Nie dosyć, że się spóźnił na sam ślub, to jeszcze do tego był kompletnie pijany. Dopiero jednak po samym ślubie kazałem mu jechać do domu. Są niestety jeszcze tacy ludzie, którzy w ten sposób podchodzą do zawodu...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015