Jak się załatwia wizę do Chin?

#2016-11-24 04:27:28 

Princeska

Użytkownik

Jestem normalnie teraz cała zdenerwowana. Od jakiegoś casu sobie planuje cała w skowronkach i w szczęściu zagraniczne wojaże. No i zachciało mi się podróżować do Chin. Wszystko byłoby spoko gdyby się nie okazało nagle w ostatniej chwili, że do Chin jest potrzebna wiza. No i co ja mam teraz zrobić? Skąd ja mam teraz to wykombinować?
#2016-11-24 05:23:48 

MałyJim

Użytkownik

Po pierwsze no to nie panikuj. Wiza to często jest formalność taka sama jak każda inna. No tylko trzeba wiedzieć jak i gdzie ją załatwić. A zwłaszcza jak chcesz mieć wizę turystyczną no to już w ogole nie masz się czym martwić. No tylko musisz wszystkich terminów pilnować i tyle
#2016-11-24 06:14:15 

Wyrachowany

Użytkownik

Tak to właśnie jest na świecie, że do nie których krajów jest potrzeba wiza Chiny to jeden z takich krajów gdzie właśnie trzeba to załatwić. Jak chcesz to Ci mogę trochę podpowiedzieć bo też nidawno załatwiałem te wszystkie formalności dla siebie, więc trochę teraz wiem tak mniej więcej jak to wygląda :)
#2016-11-24 08:32:55 

Princeska

Użytkownik

No pewnie, że chętnie skorzystam. Bo w tej chwili to nie dość że jestem tak zdenerwowana, że nie mogę się pozbierać to jeszcze w tym wszystkim i nie mam pojęcia jak się to załatwia, gdzie, ile to kosztuje… Ech normalnie masakra
#2016-11-24 10:46:13 

Wyrachowany

Użytkownik

Spokojnie, do masakry zapewne ci bardzo jeszcze daleko :P Po prostu wejdź na strone http://www.expowiza.pl/ i tam się wszystkiego dowiesz. Bez problemu Ci się uda tą wize załatwić i to nawet jeszcze w dość dobrym tempie i się nie będziesz musiała niczym kompletnie martwić, zapewniam
#2016-11-24 13:42:39 

Princeska

Użytkownik

No skoro tak mówisz to nie mam chyba innego wyjścia jak tylko Ci zaufać i tam wejść, wszystko osbie załatwić, bo inaczej podróż życia mi nie wyjdzie. No dzięki jeszcze raz za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015