Start małej cukierni, co mi będzie potrzebne?

#2017-01-19 02:07:33 

GrubaBerta

Użytkownik

Od dawna marzyłam o tym, żeby pokazac światu moje umiejętności cukiernicze. Przyznam, że od dawna robiłam to i owo w domowych warunkach, ale doszło do tego, że od rana do wieczora siedziałam i piekłam ciasta. To chyba wystarczający powód, żeby przejść na zawodowstwo. Jak myślicie co mi się przyda na start w takiej branży?
#2017-01-19 03:36:26 

Stefano

Użytkownik

Słuchaj na pewno na początku nie inwestował bym jakiś dużych pieniędzy w dużą ilość sprzetu, tak jak pisze skupiłbym się na tym co wykorzystywałas do tej pory tylko w nieco ulepszonym wydaniu. Pamiętaj, że teraz bedziesz musiała miec sprzęt, który będą badały różne służby sanitarne, więc musi być od odpowiendniej jakości.
#2017-01-19 05:22:05 

Samowystarczalna

Użytkownik

Ja niestety mojego marzenia nie mogłam spełnić, a też chciałam sobie otworzyć taką cukiernię :))) W pierwszej kolejności to oczywiscie sam osprzet do pieczenia Ci się przyda. Do tego oczywiscie akceodsoria do dekorowania, a na sam koniec do ekspozycji.
#2017-01-19 07:48:18 

GrubaBerta

Użytkownik

No własnie robie sobie taką podstawową listę i wychodzi mi tego dość sporo nawet w podstawoej wersji :)))
#2017-01-19 07:56:50 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Tak to już jest w branży cukierniczej. Jak dojdziesz do wprawy to bedziesz wiedziała i co i jak zamówić i do tego jeszcze kiedy. Super ofertę znajdziesz tutaj https://probox.pl/kategoria-produktu/16/cukiernia-i-piekarni i już dalej nie bedziesz musiała szukać. Wszystko w jednym miejscu i za dobrą cenę.
#2017-01-19 10:50:16 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Ja jak zaczynałam w tym interesie, to miałam stary piec i narzędzia często robione ręcznie przez mojego ojca. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, bo praktycznie do każdego rodzaju ciasta i tym samym do wystroju jest specjalny sprzęt/
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015