Polecany sklep z kuchniami do restauracji oferujący leasing

#2017-01-20 01:24:35 

Princeska

Użytkownik

Cześć wszystkim! Potrzebuję sprawdzonego i dobrego sklepu z kuchniami do restauracji oferującego możliwość leasingu. Będę bardzo wdzieczna za namiary bo jest z tą usługą problem w branży gastronomicznej, a bez leasingu ani rusz. Sprawa jest dla mnie bardzo ważna wiec proszę o wyrozumiałość i podzielenie się waszą wiedzą.
#2017-01-20 02:42:13 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Witam. Chyba trafiałaś na słabe firmy bo leasing urządzeń gastronomicznych jest ostatnimi czasy coraz bardziej popularny, ja nie miałem problemu z załatwieniem. Odsyłam do strony z której wszystkiego się dowiesz: http://wencel.pl/leasing. Formalności nie ma dużo a jakby nie było korzystniejszej opcji finansowanie nie ma i nie bedzie.
#2017-01-20 03:26:05 

Modnisia

Użytkownik

Nie rozumiem jak mozna sie kredytować w takim celu. jesli mnie na cos nie stac to nie kupuję/nie otwieram działalności. Potem się tylko widzi lokale które powstają i się zamykają jeden po miesiącu...
#2017-01-20 03:49:47 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Leasing to nie kredyt, zanim bedziesz pisac takie rzeczy to trochę poczytaj bo nie mam czasu cię edukować teraz :)
#2017-01-20 06:38:46 

Princeska

Użytkownik

Dziękuję za pomoc. Wszystko wygląda bardzo ciekawie ale znów potrzebna mi Twoja pomoc bo chcę koniecznie kuchnie indukcyjną a nie wiem jak znaleźć. Wpisuję w wyszukiwarce ale pojawiają mi się tylko elektryczne i gazowe. Plis help ;(
#2017-01-20 07:43:43 

Mariuszkonopka

Użytkownik

co ty bys beze mnie zrobiła? Łap: http://wencel.pl/urzadzenia-grzewcze, byłem pewien że mają indukcyjne bo własnoręcznie zamawiałem, korzystam i jestem bardzo zadowolony. Pewnie wpisywałaś samo słowo „kuchnia” a trzeba dodac „indukcyjna”. W kazdym razie mam nadzieje ze masz czego chciałaś.
#2017-01-20 09:01:58 

Princeska

Użytkownik

Tak :D. Wszystko już mam, dziękuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015