Czy korzystaliście z Veeam Backup?

#2017-01-23 06:04:51 

Taktyk

Użytkownik

Mam co nieco dylematu. Bo troche pozytywnych opinii słyszałem o Veeam Backup i do konca to nie wiem, czy się w to pakowac, czy warto wogole kasę ładować, czy lepiej sobie odpuścic. Czy korzystaliście z Veeam Backup kiedykolwiek?
#2017-01-23 08:12:12 

Prostolinijny

Użytkownik

No wiesz, musisz mieć też dobrych specjalistów do tego, żeby widziec tego naprawde dobry efekt, bo tak to niekoniecznie zobaczysz jak to działa. U nas to działa, ale ja się tym akurat konkretnie nie zajmowałem :P
#2017-01-23 08:40:31 

Wyrachowany

Użytkownik

no fakt Veeam Backup w ostatnich latach stał się zwyczajnie popularniejszy i wiecej osob chce z niego korzystac tym bardziej ze archiwizacja danych to teraz koniecznosc. Tym bardziej, ze jest masa danych czy w ogole dokumentow, które powinny być archiwizowane. No i prawda jest ze odzyskiwanie stalo się zwyczajnie łatwiejsze z tym… U mnie w firmie to robili chłopaki z tej firmy http://www.indata-solutions.pl/pamieci-masowe-i-archiwizacja-danych-veeam i oni mowili, ze dzieki temu łatwiej się monitoruje. No fakt, aplikacjami szybciej się zarzadza no i jakis wreszcie porządek jest. Może wreszcie cos w firmie zmieni się na lepsze ;)
#2017-01-23 09:40:52 

MałyJim

Użytkownik

teraz bez technologicznych rozwiązań to można sobie pomarzyc o podbiciu rynku klientów. Bo klienci to coraz młodsze środowisko, dla których kompy i tablety to codzienne zycie. Wiec trzeba funkcjonowac tak jak oni funkcjonuja, żeby mieć jakakolwiek przewage.
#2017-01-23 11:46:49 

Wyrachowany

Użytkownik

no wlasnie, a poza tym nie zapominajmy , ze w firmach wszystko rozbija się o czas, akurat ta firma o ktorej pisalem, to zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem IT np. no i jeszcze wirtualizacją zasobów. Ale lepiej płacić za technologie niż mówić, że lktoś wypada z rynku ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015