Szukam laptopa do pracy biurowej, polećcie coś

#2017-02-09 08:28:03 

olexmistrz

Użytkownik

Witajcie, planuję kupić laptopa w celu głownie biurowym. Edzie on uzywany przede wszystkim do przegladania stron i pisania tekstów. Wiem, ze na rynku znaleźć można tyle modeli, nie wiem jednak na który się zdecydować. Chciałbym, aby laptop był lekki i miał wytrzymałą baterię. Bardzo Was proszę, abyście doradzili mi jakie modele laptopów sprawdzają się w warunkach biurowych, na jakich dobrze się pracuje i jakie warto rozważyć w ramach zakupu. Będę bardzo wdzięczny za Wasze odpowiedzi.
#2017-02-09 11:00:14 

maniakczekolady

Użytkownik

Witaj, szczerze mogę Ci polecić Lenovo ThinkPad T, idealny do pracy biurowej. Jeśli wyjeżdzasz służbowo, to na pewno Ci się spodoba. Bardzo lekki i funkcjonalny ze wzmocnioną obudową, która jest bardzo wytrzymała. Już dwa razy zdarzyło mi się tak, że torba z laptopem spadła mi na podłogę w pociągu i nic się ze sprzętem nie stało. Podświetlona klawiatura również pomaga w pracy, zwłaszcza tym, którzy tak jak ja głównie przacują po zachodzie słońca :) https://mct-sklep.pl/thinkpad-t-c4545 podsyłam link, gdzie możesz sobie poczytać na temat tych laptopów. Polecam!
#2017-02-09 11:43:37 

Wyrachowany

Użytkownik

Witam. Zgadzam się z przedmówcą, jednak pod uwagę wziąłbym jeszcze HP Probook (mct-sklep.pl/probook-c4575). W sam raz dla biznesmenów :D i pracowników biurowych. Również solidna, mocna obudowa bardzo dobrze wykonana. Poza tym atutem jest wyspowa klawiatura bardzo bardzo wygodna do pisania. Bateria trzyma długo. Polecam.
#2017-02-09 13:08:30 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Wejdź sobie na strone sklepu MCT, gdzie są naprawdę strakcyjne warunku zakupu. Można negocjować ceny oraz okres gwarancji itp., co nie zdarza się często. W ramach usług można też liczyć na serwis i telekomunikację. W ofercie zawsze trendy informatyczne. Można też liczyć na rozbudowę sprzetu na helpdesk. A jesli prowadzisz przedsiebiorstwo, to ta firma oferuje tez usługi zwiazane z zarzadzaniem srodowiskiem it firmy. Pełen profesjonalizm, naprawdę! Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015