Potrzebuję pompy powietrze woda – gdzie ją kupić najlepiej?

#2017-02-16 01:59:30 

GrubaBerta

Użytkownik

heja! Zastanawiam się nad kupnem pompy powietrze woda. Mój małżonek, którego wiecznie nie ma w domu, uparł się, że to będzie najlepszy system dodatkow ydo ogrzewania. Ja sama nie jestem jednak tak bardzo pewna, ale jak mój ukochany mówi, że się przyda, no to co ja będę z nim wojować, prawda? Więc gdzie taką pompę dostanę?
#2017-02-16 04:21:56 

Stefano

Użytkownik

A czemu nie jesteś do tego przekonana? To świetny i nowoczesny system, który sprawnie wspiera główne ogrzewanie :)Przede wszystkim sam fakt, że sprawnie ogrzewa CWU to już jest wielka zaleta tego rozwiązania, więc tu nie ma co się bronić przed nim :)
#2017-02-16 06:51:07 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Ale powiem Ci, że ja też jestem średnio przekonany,słyszałem, że często do tego interesu później trzeba dopłacać i sam się waham nad zakupem takiej pompy, bo to wiesz… szkoda wydawać na coś kasę, co miało być energooszczędne,a później się okaze, ze przez to musisz płacić więcej.
#2017-02-16 08:28:04 

Stefano

Użytkownik

Dlatego należy wiedzieć, gdzie zamawiać, a także jaki sprzęt. Taka pompa powietrze woda w końcu nie może pochodzić od pierwszego lepszego producenta czy dostawcy. W przypadku takich zakupw trzeba postawić na najlepszych. Dlatego ja bym polecał rozeznać się w tym sklepie http://www.soltec.sklep.pl/pompy-ciepla-c-158.html. Tam na pewno dostaniecie dobre pompy i to w atrakcyjnych cenach.
#2017-02-16 11:07:06 

GrubaBerta

Użytkownik

A jak to jest z hałasem takiej pompy? Słyszałam, że podobno strasznie głośna jest…
#2017-02-16 12:56:32 

Stefano

Użytkownik

Wszystko zależy od modelu. Nowoczesne pompy są zasadniczo bardzo ciche. Większość z nich też jest montowana na zewnątrz, więc nawet jeśli działa np. kompresor, to nie słychać go praktycznie w ogóle. Sama konstrukcja jest też tak tworzona, by jak najbardizje wytłumić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015