Jak działa spray Orgasm Control?

#2017-03-08 03:05:36 

Stefano

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym zacząć coś brać na przedłużenie stosunku ale tabletek trochę się boję bo miałem chorą wątrobę i dopiero teraz w zasadzie udało się w miarę wyleczyć tylko że nadal muszę uważać. Słyszałem o sprayu Orgasm Control i jestem bardzo ciekaw jak on działa i czy są efekty? Będę wdzieczny za informacje i pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-08 03:23:32 

Mariuszkonopka

Użytkownik

W telegraficznym skrócie spray wnika w najglebsze tkanki penisa powodując że pozostaje on w odpowiedniej formie ale daje równocześnie lekki efekt znieczulenia. Idealnie dobrane proporcje naturalnych środków dają taki efekt że jest przyjemnie ale mimo wszystko nie kończysz. Orgasmcontrol to lider w tej branży wiec mozesz stosować ten spray bez strachu o efekty uboczne, ja jestem bardzo zadowolony.
#2017-03-08 06:20:29 

Princeska

Użytkownik

Dobrze wiedzieć ze jest coś takiego bo jak ktoś nie przepada za tabletkami albo zapomina ich brać to może liczyć na skuteczną alternatywę.
#2017-03-08 06:41:41 

olexmistrz

Użytkownik

Szczerze to się boję takich wspomagaczy. A co będzie jak dziewczyna zobaczy? Na pewno mnie wyśmieje że potrzebuję sprayów...
#2017-03-08 09:14:10 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Też miałem taką obawę, znajomy który polecił mi spray Orgasm Control też o tym wspominał ale rzeczywistość jest inna. Kobiety są zaciekawione i zadowolone z faktu że zależy ci na ich przyjemności. Jakby nie patrzeć z Orgasm Control seks nabiera zupełnie innego smaku, jest przyjemny nie tylko sam w sobie ale też dzięki świadomości że prowadzisz sprawę do końca tak jak facet.
#2017-03-08 10:08:37 

maniakczekolady

Użytkownik

Spróbuję. W końcu to żadne ryzyko bo przeczytałem że skład jest oparty na naturalnych składnikach. Podobno nasi pra dziadowie też stosowali rózne wyciagi żeby poprawić swoje rezultaty wiec czemu rezygnowac z ich dorobku :P.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015