Gdzie najlepiej szukać lekarzy specjalistów w Warszawie?

#2017-05-04 23:09:02 

Princeska

Użytkownik

Polecacie lepiej szukać pojedynczych lekarzy przyjmujących we własnych gabinetach czy w jakichs przychodniach prywatnych?
#2017-05-05 00:34:42 

Modnisia

Użytkownik

Moim zdaniem zdecydowanie wygodniej w przychodni, czemu? Jak nie pasuje ci leczenie u jednego lekarza to możesz czasem w tej samej przychodni znaleźć innego, można się konsultować a poza tym jest to wygodniejsze. No i nie zawsze konczy się na konieczności skorzystania z pomocy tylko jednego lekarza prawda?
#2017-05-05 03:05:18 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką, poza tym ja jakoś tak mam większe zaufanie do lekarzy przyjmujących w przychodniach, bo mają nad sobą jeszcze kogoś i mają mniejszą samowolę, wydaje mi się że wtedy jeszcze lepiej przykładają się do swoich obowiązków. Oczywiście to tylko takie myślenie niemniej poprawia mi samopoczucie :) I korzystam z opieki przychodni Macromedica jakby ktoś był zainteresowany to polecam w Wawie :)
#2017-05-05 04:44:53 

Princeska

Użytkownik

A jacy lekarze tam przyjmują? Bo poszukuję endokrynologa (choć własnie nie wiem czy nie będę też potrzebowała konsultacji innych specjalizacji, jeszcze nie wiadomo w sumie co mi jest)
#2017-05-05 06:28:05 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Jest endokrynolog, proszę link macromedica.pl/endokrynolog-warszawa/. W ogóle jest tam bardzo wielu lekarzy, zarówno w ramach poszczególnych specjalności, jak i dużo samych specjalizacji. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci
#2017-05-05 07:21:54 

Samowystarczalna

Użytkownik

A dla dzieci jacy tam są lekarze?
#2017-05-05 08:28:35 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Jeśli się nie mylę, jest chyba psychoterapeuta dziecięcy ale pewna nie jestem. Na pewno jest za to neurolog dziecięcy, tutaj można sprawdzić jak kogoś to interesuje jeśli chodzi o szczegóły http://macromedica.pl/neurolog-dzieciecy-warszawa/. W ogóle w tej przychodni pracuje wiele znanych w Warszawie lekarzy więc wydaje mi się że dla każdego jest to dobry wybór. I fajne jest to że jest zwykle kilku lekarzy w ramach jednej specjalizacji więc można wybrać sobie takiego który będzie pod jakimś tam względem najbardziej odpowiadał.
#2017-05-05 09:38:22 

Princeska

Użytkownik

Ok, dzięki, w takim razie spróbuję tam poszukać pomocy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015