Zbiornik paliwowy z dystrybutorem i akcesoriami? Gdzie znajdę?

#2017-05-14 21:40:27 

Stefano

Użytkownik

Hej wszystkim. Szukam produktu jak w temacie ale może powiem na czym mi zależy. Mam firmę która zajmuje się ekskluzywnymi przewozami i żeby za każdym razem nie tankować aut na stacji chciałem zamontować taki dystrybutor u siebie. Zależy mi tylko żebym miał podgląd do tego ile kto tankował. Wiecie coś może o takim rozwiązaniu?
#2017-05-14 22:48:49 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Wiem że w większości takich dużych zbiorników standardem jest przepływomierz cyfrowy który dokładnie pokazuje ilość paliwa. Chyba że mówisz jeszcze o czymś innym czyli zintegrowanym systemie który będzie pokazywał ci każde tankowanie?
#2017-05-15 01:45:20 

olexmistrz

Użytkownik

Ja zamawiałem zbiornik paliwa z dystrybutorem na stronie jednego z dostawców. Wejdź sobie na http://zbiornikizagrosze.pl/zbiorniki-na-paliwo-dwuplaszczowe/ i tam zobacz co mają w ofercie. Tak szczerze mówiąc to najlepiej było by do nich takie pytanie wystosować bo oni będą najlepiej wiedzieć czy maja możliwość złożenia takiego systemu.
#2017-05-15 03:51:57 

Stefano

Użytkownik

Czytałem już wcześnie o tych przepływomierzach ale czy to nie działa na tej zasadzie że po prostu licznik pokazuje ci ile zostało zatankowane? Mi zależy na czymś takim że np. po tankowaniu można by było uzyskać wydruk ile dokładnie litrów poszło.
#2017-05-15 05:59:07 

GrubaBerta

Użytkownik

Ja również polecam firmę zbiornikizagrosze.pl. Tak jak kolega wyżej już powiedział. Z takim pytaniem należało by się udać właśnie do nich bo nawet jeżeli nie mają takiego czegoś w ofercie to na pewno będą wiedzieć czy coś takiego jest wgl do dostania.
#2017-05-15 08:14:42 

Samowystarczalna

Użytkownik

Jest na pewno tylko kwestia czy jest to opłacalne dla kogoś kto nie ma stacji benzynowej ;) Wyślę ci jeszcze katalog produktów jednej firmy z tej branży, może tam znajdziesz coś ciekawego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015