Gdzie można zamówić w Poznaniu pranie tapicerki meblowej?

#2017-05-26 11:35:23 

GrubaBerta

Użytkownik

Orientujecie się może gdzie w Poznaniu zamówię porządne pranie tapicerki meblowej? Zależy mi na kimś sprawdzonym kto ma doświadczenie w obchodzeniu się z drogimi i starszymi meblami. Z góry pieknie dziękuję za pomoc.
#2017-05-26 13:15:01 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Jeśli chodzi o fachowe pranie tapicerki meblowej Poznań ma solidną firmę - http://ecomyjnia-poznan.pl/. Odświeżali moje stare meble jak i nowe, po efektach widać że praca wykonana starannie i dokładnie z dbałością o tapicerkę jak i drewniane elementy. Polecam bo też sporo wydałem na mebelki i nie chciałem ich zostawiać byle komu. Firma jest na poziomie wiec nie masz sie o co bać, pozdrawiam serdecznie.
#2017-05-26 14:00:13 

olexmistrz

Użytkownik

Potwierdzam że firma daje rade bo córka upaprała strasznie kanapę frytkami. Powstały tak rzucające się w oczy plamy że nie miałem już nadziei na doprowadzenie tego chociażby do jako takiego stanu uzyteczności. Znajomy polecił mi te firme, a że nie miałem nic do stracenia do spróbowałem i nie żałuję. Nie wiem jak oni to zrobili ale plam nie ma w ogóle. Kanapa wygląda jak nowa.
#2017-05-26 15:00:58 

maniakczekolady

Użytkownik

Tacy fachowcy że pewnie rozcierają plamy, czyli wyrównują kolor żeby tapicerka zrównała się z zabrudzeniem. Olej tylko z niekórych tkanin da się wywabić do takiego stopnia jak piszesz także sory ale coś tu nie gra.
#2017-05-26 15:14:21 

olexmistrz

Użytkownik

No to poleciałeś.. to w jaki sposób kobiety w domach spierają tłuste plamy z ciuchów? Mało tego - pralnie chemiczne. Tam już wyczyszczą wszystko takze chyba coś ci się pomyliło :)
#2017-05-26 15:48:56 

GrubaBerta

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi i potwierdzam że tłuste plamy da się sprać choć nie jest to wcale łatwe. Pozdrawiam i zamykam temat. Wszystkiego dobrego, trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015