Jak udowodnić zdradę męża?

#2017-06-01 21:58:58 

GrubaBerta

Użytkownik

Mój mąż mnie zdradza, ja to po prostu wiem. Ten cwaniak się jednak dobrze kryje i nie udało mi się znaleźć na to żadnych konkretnych dowodów. Jak mogę udowodnić jego zdradę?
#2017-06-02 00:41:08 

Samowystarczalna

Użytkownik

on cie zdradza a ty dalej z nim jestes? nie masz do siebie szacunku kobieto za grosz!!
#2017-06-02 02:32:00 

GrubaBerta

Użytkownik

Nie powinnaś mnie oceniać. Mam trójkę małych dzieci. Chcę od niego odejść, ale najpierw potrzebuje zdobyć dowody na to, że mnie zdradza. Inaczej, podczas rozwodu, ciężko będzie mi udowodnić jego winę.
#2017-06-02 03:02:57 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Dobrze myślisz! Nie ma co się unosić honorem – warto najpierw zebrać jakieś dowody, żeby później nie być ogranym przez takiego oszusta w sądzie! Jeśli zastanawiasz się jak udowodnić zdradę to najlepiej poczytać o tym w necie. Zajrzyj np. tu http://detektywrudnicki.pl/pl/dowody-zdrady/ . Masz tam wypisane konkretne zachowania jakie mogą świadczyć o zdradzie itp. No ale same zachowania nie są jeszcze potwierdzeniem zdrady – tym bardziej dla sądu. Najstarszą i najlepszą opcją jest obserwacja, ale ciężko biegać za mężem samemu. Warto więc wynająć firmę – nie dość że zrobi to bardziej profesjonalnie, to mąż nie zna ich twarzy więc łatwiej będzie go przyłapać. Gdybyś ty zaczęla się bawić w detektywa to myslę, że mąż szybko by się zorientował co się dzieje…
#2017-06-02 05:18:09 

GrubaBerta

Użytkownik

Wiesz co chyba faktycznie najlepiej zatrudnić jakiegoś dektywa zamiast samemu siędomyślać i szpiegować. Możecie kogoś polecić?
#2017-06-02 08:13:27 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Ja korzystałam z jednej firmy w Warszawie. nazywa się biuro detektywistyczne Rudnicki. U mnie też zaczęło się od takich domysłów, ale nie miałam żdnych konkretnych dowodów. Niestety okazało się, że mąż mnie faktycznie zdradzał. Ale dzięki tej firmie i zebranym przez nią dowodach mogłam załatwić go w sądzie! Także mogę ich polecić. Przydatne było też to, że ja mogłam odpocząć emocjonalnie – gdybym ja miała sama go obserwować i robić zdjęcia itp. widząc jego zdrade na własne oczy, to chyba bym nie dała rady!
#2017-06-02 08:25:15 

GrubaBerta

Użytkownik

Dzieki! Trochę się boje ale chyba trzeba zacząć dzialac jednak…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015