Szkolenia okresowe BHP w Poznaniu, jak i gdzie?

#2017-06-07 08:45:24 

migotkastokrotka

Użytkownik

Hej, pytanie przede wszystkim dla osób dobrze zorientowanych w branży budowlanej. A mianowicie szukam jakiejś firmy, która zajmuje się bhp i robi szkolenia okresowe w Poznaniu. Zależy nam na jakości i marce, tak żeby mieć się czym pochwalić, a nie ogłaszać światu, że idziemy po najmniejszej linii oporu. Dajcie znać!
#2017-06-07 09:26:26 

maniakczekolady

Użytkownik

Może szkolenia od nich http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/szkolenia-bhp/? Ostatnio sporo się mówi o tej firmie i poleca ją dużo ludzi. Wiem, że ich szkolenia okresowe BHP w Poznaniu są dosyć przyzwoite, pracownicy wiele z nich wynoszą i nie narzekają na atmosferę.;) nawet chętnie czekają na kolejny kurs…
#2017-06-07 09:35:58 

Wyrachowany

Użytkownik

A jak będziecie się chwalić, że współpracujecie z taką a nie inną firmą? Co to ma wam dać?
#2017-06-07 10:47:36 

migotkastokrotka

Użytkownik

Strategia marketingowa.:) To zresztą naprawdę ma sens, bo najlepsi współpracują z najlepszymi, co nie? W swoich materiałach promocyjnych dajemy rozmaite informacje, a BHP jest na pewno ważną sprawą i chcemy to zaakcentować. Firmy, które dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników wiele są w stanie zyskać. Dzięki za link, a może ktoś jeszcze zna tę firmę?;)
#2017-06-07 12:09:32 

Prostolinijny

Użytkownik

Ja znam, robią u nas kompleksową obsługę z bhp. Mogę spokojnie polecić, nigdy nas nie zawiedli i zawsze pomagają ugryźć temat od tej dobrej strony. Z tego co wiem faktycznie są dosyć znani w Poznaniu i w okolicach. Strategia marketingowa fajna i popieram, że trzeba myśleć o takich rzeczach. Potem i klienci, i pracownicy mają nieco lepszy stosunek do firmy i chętniej korzystają z usług, pracują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015