Dobrej jakości wibroizolatory.

#2017-06-26 04:22:58 

maniakczekolady

Użytkownik

witam wszystkich. Orientujecie się może gdzie dostanę dobrej jakości wibroizalotory, z najlepszej jakości mieszanek gumowych? Zależałoby mi też na w miarę atrakcyjnym cenniku. Fajnie też, jeśli będą dostępne różne stopnie twardości, tak aby można było coś dopasować…
#2017-06-26 06:05:47 

maximilus

Użytkownik

ja nie mogłem nic dopasować, bo byłem zbyt wybredny;) – ale skończyło się na tym, że producent wykonał dla mnie wibroizolatory na zamówienie, ze specjalnie dobranej mieszanki, o parametrach, na jakich mi zależało. Także w razie czego warto robić na wymiar, polecam…
#2017-06-26 07:43:10 

maniakczekolady

Użytkownik

a u jakiego producenta robiłeś to zamówienie? Gdzieś blisko czy musiałeś sprowadzać z daleka? Wolałbym chyba tą pierwszą opcję, bo w drugiej potrzeba chyba więcej czasu na wykonanie i dostarczenie…;/
#2017-06-26 09:25:24 

maximilus

Użytkownik

blisko, jest taka polska firma ze Słupska, robią wibroizolatory i inne wyroby gumowe, jak klient chce to dopasują coś specjalnie dla jego potrzeb. Wejdź sobie na ich stronę, a poczytasz więcej i znajdziesz konkretne katalogi. Zaraz ci podrzucę linka… o – to tutaj było http://www.guma-pomorska.pl/wibroizolatory. Polecam, ceny też mają korzystne.;)
#2017-06-26 10:41:38 

Taktyk

Użytkownik

również ich znam i polecam.;) solidna marka, mają bogate doświadczenie i świetne podejście do klienta. Zamawiałem tam ostatnio odboje gumowe i bardzo szybko je wykonali, naprawdę nie ma na co narzekać, a maszyny na hali działają jak trzeba. Dobrze mieć taką firmę pod ręką do współpracy.
#2017-06-26 13:13:24 

maniakczekolady

Użytkownik

dzięki za odpowiedzi. To dobrze, że nie są z daleka, faktycznie zamówienie może się udać i być korzystne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015