Porządny catering dietetyczny w Katowicach – jakieś rekomendacje?

#2017-08-21 11:02:53 

Mariuszkonopka

Użytkownik

Nie chcę przytyć a niestety praca biurowa i co za tym idzie siedzący tryb życia sprzyjają temu. Akurat rozwiązaliśmy w firmie umowę z cateringiem więc pomyślałem że podsunę menadżerowi jakieś namiary na sensownego dostawcę. Tylko zależy mi na wysokiej jakości posiłków i żeby były bardziej fit ;)
#2017-08-21 11:58:58 

olexmistrz

Użytkownik

Ponoć Smaczna Paczka zbiera wysokie noty, dobre żarcie i niedrogie. Wariantów dietetycznych mają kilka.
#2017-08-21 13:41:07 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Tu kolega wyżej słusznie radzi, ich usługi są świetne - https://www.smacznapaczka.pl/. Korzystam już od pewnego czasu, ludzie w biurze bardzo zadowoleni. Ogólnie jak chodzi o catering dietetyczny Katowice długo nie miały fajnej opcji. Tu są zawsze świeże produkty, diety biurowe, bez laktozy itp. Każdy coś wybierze zależnie od potrzeb żywieniowych.
#2017-08-21 14:11:02 

olexmistrz

Użytkownik

Pojawia się coraz więcej firm z nowoczesnym podejściem do żywienia. Super bo w jedzeniu jest tyle cukru i zbędnej chemii że aż człowiek zaczyna się bać o siebie.
#2017-08-21 15:39:44 

Wyrachowany

Użytkownik

Dla mnie spoko catering w firmie to podstawa. Kanapki można sobie z domu wziąć ale gdzie reszta? Zdecydowanie solidny regeneracyjny posiłek powinien być a jak zdrowy do tego to tylko lepiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015