Ładnie wydane modlitewniki dla dzieciaków i nie tylko – jakieś propozycje?

#2017-08-24 03:34:06 

olexmistrz

Użytkownik

Aktualnie szukam modlitewnika dziecięcego ponieważ jakby nie patrzeć cały czas zbliża się komunia mojej córki więc chciałabym ją jakoś bardziej wprowadzić w świat modlitwy. Niestety nie wiem jak w tym momencie wygląda oferta pod kątem takich modlitewników, gdzie najlepiej ich szukać itp.
#2017-08-24 05:28:44 

maniakczekolady

Użytkownik

Poszukaj najlepiej jakieś księgarni katolickiej, w zwykłych świeckich też czasami są tego rodzaju religijne pozycje. Wszystko jest kwestią zorientowania się w lokalnym rynku księgarskim.
#2017-08-24 06:27:26 

Princeska

Użytkownik

Gdybym miała coś konkretnie rekomendować to Wydawnictwo JUT ma według mnie bardzo interesujący wybór. Jest kilka różnych serii w ofercie, w tym również wersje typowo pod dzieci zrobione.
#2017-08-24 08:01:34 

Wyrachowany

Użytkownik

Mówiąc szczerze to ja też bym na te modlitewniki postawił. Są bogate w treść i dla dzieci też zawierają szereg ważnych informacji, poza samymi modlitwami rzecz jasna. Zobacz sobie - http://wydawnictwojut.pl/kategoria-produktu/modlitewniki/. Plusem jest to że oni tam się naprawdę przykładają i dbają by treść modlitewników była jak najbogatsza. Są też ilustracje co dzieciom się na pewno podoba.
#2017-08-24 08:14:02 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Słyszałam dobre opinie o tym wydawnictwie. Typowo religijna tematyka, między innymi bardzo dobre katechizmy. Syn ma w szkole właśnie od nich katechizm i wydaje się ciekawiej napisany niż inne.
#2017-08-24 11:03:52 

Samowystarczalna

Użytkownik

Uważam że modlitewnik jest dobrym rozwiązaniem bez względu na wiek. Sama też czasami do niego sięgam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015