Jak wypadają ceny aranżacji wnętrz w Poznaniu teraz?

#2017-08-28 07:11:37 

olexmistrz

Użytkownik

Szukam jakiejś ciekawej opcji jeśli chodzi o zaaranżowanie wnętrza w domu po kapitalnym remoncie. Raczej jestem zwolennikiem nowoczesnego stylu ale generalnie – otwartym na propozycje :) Będzie fajnie jak coś poradzicie no i pytanko jak cenowo to wygląda?
#2017-08-28 09:07:32 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Mąż do takich rzeczy wynajął pracownię MO Architekci. Nie powiem, bardzo fachowo wypadli. Cenowo wyjątkowo przystępni.
#2017-08-28 11:12:22 

Wyrachowany

Użytkownik

Znam ich i nie można nic zarzucić. Jakościowo świetne usługi, doskonała orientacja w tematyce architektury we wnętrzach. Cennik mają naprawdę korzystny ale trzeba się zwrócić o wycenę, zerknij: http://www.mo-architekci.pl/cennik/ . Generalnie to ceny aranżacji wnętrz w Poznaniu od jakiegoś czasu raczej idą w górę, ale w tej pracowni nie zauważam takiej tendencji. No i plusem jest to że w cenie macie pełną wizualizację w 3D, to nie jest norma.
#2017-08-28 11:27:26 

Prostolinijny

Użytkownik

Ja też muszę o czymś pomyśleć bo już trochę moje mieszkanie trąci myszką w zakresie wystroju. Ale trzeba by to chyba zmienić.
#2017-08-28 13:05:33 

Taktyk

Użytkownik

Dziś jest masa opcji bo też są znakomici architekci wnętrz. Coraz więcej osób korzysta z ich usług i dzięki temu domy czy biura prezentują się doskonale.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015