Jaki smoczek uspokajający wybrać dla naszego maluszka?

#2017-11-20 21:55:25 

ulamichalak

Użytkownik

Hej wszystkim zastanawiam sie nad tym jaki smoczek uspokajający wybrać dla mojego synka. Może zacznę od początku. Dlaczego wogule chce kupic coś takiego. Ssanie to naturalny odruch ,a właściwie to instynkt każdego maluszka. Na przykład dzięki karmieniu piersią dziecko się uspokaja. Ja nie karmie synka dlaetgo ,że ma on uczulenie na zwykłe mleko i po prostu go nie toleruje więc samoistnie nie chce ,żeby był niespokojny i stracił ten instynkt. Jeśli mogłybyście napisać ,gdzie kupujecie taki smoczek i jaki rodzaj wybrać i czym sie kierować to byłabym wdzięczna. Pozdraiwma.
#2017-11-21 00:53:41 

Modnisia

Użytkownik

Witaj ja mam podobną sytuację co ty bo mój syn także nie może spożywać zwykłego mleka. Ja swój smoczek uspokajający kupiłam tutaj: https://wyprawkowy.pl/smoczki-uspokajajace-293 i powiem ci szczerze ,ż ejestem bardzo zadowlona.
#2017-11-21 01:41:17 

GrubaBerta

Użytkownik

Hej ja również sprawiłam coś takiego dla mojego dziecka pomimo iż karmie piersią.
#2017-11-21 04:02:16 

zonawaldka

Użytkownik

Zgadzam sie z koleżanką po wyżej.
#2017-11-21 06:08:01 

malaangieksza

Użytkownik

Cześć ja piszę ,żeby odpowiedzieć na twoje wcześniejsze pytanie ,a mianowicie jaki rodzaj takiego smoczka wybrać i ,czym sie kierować. Po pierwsze ,takie smoczki są zrobione albo z sylikonu albo z lateksu. Ja osobiście preweruje te latekswoe dlatego ,że sa trwalsze. Trudniej je rozgryzć. Kolejną rzeczą jaką możesz sie kierowac jest gumka smoczka. Tutaj mamy 3 rodzjae. Anatomiczną ,czyli najbardziej popularna oraz okrągłą i prawidłowa.
#2017-11-21 08:55:32 

ulamichalak

Użytkownik

Dziękuje z apomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015