Serwer CS z niskim pingiem na którym można normalnie pograć

#2018-02-15 21:18:14 

Taktyk

Użytkownik

Siemka wszystkim. Szukam serwera do CSa z niskim pingiem i bez bugów, żeby dało się pograć z normalnymi ludźmi. Na tym w sumie najbardziej mi zależy bo na wiekszosci serwów ktore testowałem atmosfera była marna. Darcie mordy, wyzywanie i w ogóle taka głupawka, a jak ci się zdarzy że jesteś ostatni to nazywają noobem i każą odinstalować gre :P. Niby śmieszne ale na dluzsza mete z takimi sie nie da, takze czekam na wasze propozycje.
#2018-02-15 23:05:03 

Prostolinijny

Użytkownik

Jak jesteś noobem to nikt cie po glowie nie poglaszcze. Gra jest zespołowa a jeśli lamisz i zespoł przez ciebie przegrywa no to czemu się dziwisz? Mi osobiście tylko ruskie nie podchodzą bo noob i rush B leci tam non stop ale jak jesteś dobry to wszędzie pograsz, pozdro.
#2018-02-15 23:44:28 

migotkastokrotka

Użytkownik

Ja wszystkich wyciszam zawsze :P
#2018-02-16 01:09:29 

Prostolinijny

Użytkownik

No to gratulacje, na pewno super idzie Ci porozumiewanie się z zespołem xD
#2018-02-16 01:34:43 

maniakczekolady

Użytkownik

Cześć. Swojego czasu CS strasznie mnie do siebie zraził właśnie przez bałagan na serwach i graczy, którzy niekoniecznie wszystko mają w głowie jak trzeba. Ogólnie gra jest naprawdę spoko i można się przy niej fajnie pobawić ale trzeba mieć dobry serwer CS, nie ma innej opcji. Mnie możesz znaleźć na https://feelthegame.pl/ i raczej na pewno z niego nie zrezygnuje bo ludzie są w porządku, ping i uptime też. Spróbuj to bedziesz wiedział czy tobie też pasuje.
#2018-02-16 04:16:52 

Taktyk

Użytkownik

Dzięki, mam takie same przemyślenia. Gra jest naprawdę dobra i dynamiczna ale na dłuzsza mete chciałbym właśnie grać z kimś normalnym :P
#2018-02-16 05:08:09 

MałyJim

Użytkownik

Chyba za powaznie do tego podchodzicie, a tak w ogole to jest gra online wiec masz jak w zyciu - normalnych i upośledzonych. Taka prawda i trzeba się w tym odnaleźć. A tak w ogóle wydaje mi się że darcie sie do majka i wyzywanie od noobów to niezła technika niszczenia przeciwnika albo najsłabszego ogniwa swojej drużyny ;]
#2018-02-16 07:19:05 

Wyrachowany

Użytkownik

Też polecam feelthegame.pl przede wszystkim ze względu na atmosfere. Technicznie wszystko luks, śmiga jak należy bugów też nie znalazłem. Warto równiez dlatego ze co jakis czas mają niezle giveawaye. W sumie najlepsze że wszystkich serwerów jakie ogarniałem.
#2018-02-16 08:13:42 

Taktyk

Użytkownik

Giveawaye? No to nieźle, dobra zobacze co to za serwer i dam znać. Pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015