Jaka jest cena nike hypervenom i jak przekonać rodziców?

#2019-02-11 08:20:37 

olexmistrz

Użytkownik

chcę kupić dobrej jakości korki do gry w piłkę, ale rodzice nie rozumieją i nie chcą za nie zapłacić… nie tak, że nas nie stać, ale dla nich buty to tylko buty i myślą, że chcę popularnej marki, by się lansić… A moje buty naprawdę nie są zbyt wygodne i mam przez to gorsze wyniki, czuję, że mógłbym więcej. Jak przekonać rodziców? Kupię gdzieś Nike taniej?
#2019-02-11 11:01:23 

maniakczekolady

Użytkownik

Ciężka sprawa. Ja powiem tak: tańsze buty się szybciej zużywają i to widać, więc często cena markowych korków wcale nie jest taka duża. Śmigasz w jednym modelu dłużej, możesz nawet zaoszczędzić. A akurat hypervenomy możesz kupić korzystnie, są solidne, ale z dostępnej półki.
#2019-02-11 11:24:32 

Prostolinijny

Użytkownik

wiesz co, jeśli chodzi ci o model hypervenom opinie są dobre, a cena tak naprawdę nie jest wysoka… Sprawdzaj sobie bieżące promocje, na przykład tutaj: https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hypervenom-phade-iii-fg/. Przygotuj się dobrze o rozmowy z rodzicami i mów o parametrach, na przykład lepsza amortyzacja i asymetryczne sznurowanie.
#2019-02-11 11:46:37 

KrólowaParkietów

Użytkownik

trenujesz gdzieś? Może niech trener pogada z rodzicami? Dobre korki to podstawa, a ten model serio jest tani i dobry. Rodzice pewnie mają skojarzenie, że jak popularna marka to snobizm, ale buty sportowe to trochę inaczej niż kupowanie torebki od Gucciego itd.:D
#2019-02-11 12:45:02 

Wyrachowany

Użytkownik

znane marki to nie snobizm, tylko lepsze wykonanie, np. Nike Adidas sklep z obuwiem sportowym i wspólne zakupy to rozwiązanie dla ciebie. Weźcie na spokojnie przejrzyjcie oferty i mów czemu je chcesz, że nie chodzi o kolor i wygląd, a o to, jak układa się stopa i jaką masz precyzję ruchu. Możesz sobie zerknąć na sklep Adidas w Internecie na początek, tam też bywa taniej. Gram w piłkę od lat i buty serio są ważne. Dobry piłkarz zawsze sobie poradzi, ale po co sobie utrudniać i pogarszać wynik.
#2019-02-11 15:43:55 

olexmistrz

Użytkownik

dzięki za porady, zobaczymy jak będzie… mam nadzieję, że ich namówię na ten model.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015