Serwis aso Renault - czy udostępniają historię pojazdu?

#2019-09-09 12:38:39 

maniakczekolady

Użytkownik

Kupiłem całiem niedawno dwuletniego Renault Clio. Autko małe, ale na poruszanie się po kilkadziesiąt kilometrów dziennie całkiem ekonomiczne. Niestety sprzedający nie przekazał mi książki serwisowej, bo jak twierdzi zgubił gdzieś przy przeprowadzce. Pytanie czy jest możliwość odzyskania takiej książki, bo lubię mieć wszystko poukładane. Czy na serwisie coś takiego mi udostępnią?
#2019-09-09 14:06:19 

olexmistrz

Użytkownik

Na pewno nie dostaniesz nic takiego jak wcześniejsze faktury, bo tego to raczej udostępniać nie mogą. A z resztą to trudno mi powiedzieć, bo akurat nigdy takiego problemu nie miałem. Mogę się na przykład zapytać jak będę kolejny raz w serwisie, ale raczej nie będziesz chciał tyle czekać...
#2019-09-09 15:19:47 

maniakczekolady

Użytkownik

No przyznam szczerze, że wolałbym cały temat załatwić dużo wcześniej :)))
#2019-09-09 16:46:26 

Modnisia

Użytkownik

Ja dosłownie w zeszłym tygodniu byłam w autoryzowanym serwisie Renault w tej sprawie. Książkę serwisową dostaniesz bez najmniejszego problemu. Serwis aso Renault uzupełnia też wpisy dotyczące napraw i serwisów, ale zwykle robią to tylko w zakresie własnych napraw. Ja akurat wszystkie miałam w jednym miejscu, więc z tym nie było żadnego problemu.
#2019-09-09 18:20:05 

KrólowaParkietów

Użytkownik

Podobnie robi autoryzowany serwis Toyota, który akurat odwiedzam. Mój moąż na przykład zajmuje się flotami samochodowymi i kierowcy bardzo często nie mają w czasie przeglądów książęk serwisowych. Przy sprzedaży jest później problem, więc zanim auto trafi do sprzedaży, uzupełniają wszystko w warsztacie Toyoty, oczywiście za darmo.
#2019-09-09 19:40:10 

Samowystarczalna

Użytkownik

W sumie to byłby dobry pomysł, gdyby po wpisaniu vinu można było zobaczyć historię serwisową samochodu, tak jak to jest na przykład z danymi z Cepika.
#2019-09-09 19:57:00 

Prostolinijny

Użytkownik

Dla Mercedesa takie uzupłenienie książki serwisowej nie jest problemem. Serwis Mercedesa w Poznaniu zrobił mi to od ręki i mimo, że nie jestem jakimś dużym klientem, to dostałem wszystko za darmo. Warto po prostu zadzwonić i skonsultować wszystko. Dla mających Mercedesa takie info znaleźć można na https://serwisyaso.pl/serwis-mercedes/poznan od ręki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015